...

Fotobudka na wesele – znajdziesz ją u nas w atrakcyjnym pakiecie

Fotobudka na wesele – czy warto?

Fotobudka to nieustający trend naszych wesel. Zapewnia świetną rozrywkę w trakcie imprezy, ale nie tylko. Zdjęcia przez nią zrobione przywołują miłe wspomnienia tego pięknego dnia, jakim jest dzień wesela. Dlatego zawsze dbamy o to, by naszym klientom udostępniać zdjęcia z imprezy jak najszybciej po weselu. Ponadto na życzenie Pary Młodej zapewniamy księgę gości i zachęcamy gości do wklejania zdjęć i wpisywania życzeń nowożeńcom. Zdarzają się sytuacje, w których fotograf weselny nie był w stanie zatrzymać w kadrze wszystkich gości weselnych. Dzięki fotobudce każdy może – jednym kliknięciem – zrobić sobie i Parze Młodej fantastyczną pamiątkę! Razem z fotobudką oferujemy mnóstwo zabawnych gadżetów oraz zapewniamy personalizację wydruków dbając o każdy szczegół. Oferujemy nasze usługi na terenie całego województwa małopolskiego (m. in. fotobudka Bochnia, fotobudka Brzesko, fotobudka Kraków), ale możemy również dojechać w dalsze lokalizacje.

Fotobudka sama czy w pakiecie?

Nie tylko fotobudka to gorący trend na weselach. Wszyscy chcemy, by dzień ślubu i wesela był naprawdę wyjątkowy i pragniemy, by jego oprawa była idealna i niczego nie brakowało. Z naszego doświadczenia wynika, że świetną atrakcją jest np. tzw. “pierwszy taniec w chmurach”. Świadczymy bardzo dużo usług związanych z wytwarzaniem ciężkiego dymu na pierwszy taniec oraz dekoracji sali światłem, równocześnie oferując usługę fotobudki. Naszym celem jest udostępnianie klientom jak najwyższej jakości usług w jak najniższej cenie, dlatego proponujemy promocyjne pakiety:

 

Zaletą zamówienia usług w pakiecie jest oszczędność czasu (nie trzeba szukać kilku usługodawców) oraz pieniędzy (na miejsce wesela przyjeżdża jedna doświadczona osoba (zamiast 3 lub więcej) jako operator fotobudki, wytwornicy ciężkiego dymu oraz odpowiednio wcześniej instaluje napis LOVE).

Fotobudka Bochnia – gdzie już byliśmy?

Na naszym koncie mamy już wiele usług świadczonych kompleksowo, m. in. w salach:

Fotobudka na Twoje wesele?

Jeśli jesteś zainteresowany fotobudką – jako pojedynczą usługą czy też w pakiecie – napisz do nas lub zadzwoń – 574 494 864. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie. Gwarantujemy pełne zadowolenie i mnóstwo świetnej zabawy.

Inne wpisy

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.